Brač Online

Naslovnica Tko smo mi Donacije Portal na Facebooku

Postira SardiU proljetni dio prvenstva Postirani su krenuli odlično, nova proljetna pobjeda Postira-Sardija ovaj put na svojim Podježicama.

POSTIRA SARDI : URANIA 2:0(1:0)
Postira - Igralište Podježice.
Gledatelja 150
Sudac: Marko Toto (Split)-7,5
Strijelac: 1:0 Mladineo (40) 2:0 Mladineo (59)
Igrač utakmice: Toni Mladineo (PostiraSardi)

Nakon gostujuće pobjede u Glavicama Brački su četvrtoligaši bez većih poteškoća uknjižili nova tri boda i u utakmici s posljednjeplasiranim Baškovođanima.
Ipak do prvog gola čekalo se punih 40 minuta kada je nakon niza prigoda loptu u mrežu konačno ugurao Toni Mladineo.
Najprije je udarac Mikulića odbranio golman Tomić a odbijenu je loptu iz neposredne blizine u u mrežu plasirao Mladinoe. Na sličan način isti igrač polovinom drugog dijela povisuje na 2:0.
U 80.-toj minuti glavni sudac Marko Tot bez dvoumljenja ispravno pokazuje na bijelu točku za Postirane, međutim priliku za hat-trick Toni Mladineo nije iskoristio jer je golman Bojan Tomić pročitao njegove namjere.
Postirani su bili uvjerljiviji tijekom cijele utakmice i obzirom na neusporedivo veći posjed lopte te broj prigoda kao i činjenicu da napadači Uranie nisu ozbiljnije zaprijetili mladom postirskom golmanu Mateju Vlahoviću konačni je dojam da su gosti Podježice trebali napustiti sa još pokojim golom u mreži.
S nova tri boda nogometaši Postira Sardia sve su bliže gornjem dijelu prvenstvene ljestvice.
U sljedećem 16. kolu Postirani sigurno nastavljaju „stopopostotan“ proljetni učinak jer su slobodni.