Brač Online

Naslovnica Tko smo mi Donacije Portal na Facebooku

SARDIU 19. kolu 1. Županijske lige Split Postirani su na gostovanju u Tučepima poraženi od domaćeg Jadrana.

NK JADRAN (T) : NK POSTIRA SARDI 2:0 (0:0)

1.ŽNL 19.kolo:
Tučepi - Igralište S.C.Slatina.
Gledatelja 200.
Sudac:Ivan Kalinić (Klis)
Strijelci :1:0 Vuković (47) 2:0 Divić (60)
Igrač utakmice:Mate Vuković (Nk Jadran)

Tek u drugom poluvremenu Tučepljani su slomili otpor žilavih Bračana i postigli pogodak u drugoj minuti nastavka. Marko Vidić dodao je loptu Vukoviću koji je sa 8 metara glavom zakucao pod gredu golmana Nikole Martinić. Nije se puno čekalo za povečanje vodstva domaćih za,pokazalo se na kraju, konačnu i savim zasluženu pobjedu. Na dodavanje Marka Vidića iz prekida Divić efektnim udarcem postiže zgoditk za konačnih 2:0.
Ovo je ukupno sedma pobjeda domaćeg sastava dok je Bračanima ovo šesti poraz u ovom prvenstvu.

U sljedećem 20. kolu u nedjelju na Podježice stiže trećeplasirani Mračaj na ogled koji se s pravom može okarakterizirati kao derbi kola. Podsjetimo se Postirani su remizirali s vodećom Mladosti potom uzeli sva tri boda dugoratskom Orkanu a sada se isto spremaju napraviti i runovičkom Mračaju.