Brač Online

Naslovnica Tko smo mi Donacije Portal na Facebooku

POBJEDA POSTIRANA S POLA GASAPostirski su nogometaši kod kuće s pola snage nadigrali Slogu iz Mravinaca koja se bori za opstanak u 1. ŽNL Split.

NK POSTIRA SARDI : NK SLOGA (Mravice) 5:0 (1:0)
22.kolo 1. ŽNL Split:
Postira - Igralište Podježice.
Gledatelja 100.
Sudac:Marko Rašić (Solin) -7
Strijelci:1:0 T.Mikulić (43) 2:0 T.Mikulić (55) 3:0 V.Buzov (77) 4:0 V.Buzov (82) 5:0 V.Buzov (87)
Igrač utakmice:Tomislav Mikulić (Postira Sardi)

Prava nogometna poslastica za domaće navijače priređena je na Podježicama. Vodećem zgoditku prethodilo je 10-tak izrazitih šansi domaćina no tek je u 43. minuti Tomo Mikulić nakon prodora i asistencije Mičanovića loptu pospremio u mrežu nemoćnih gostiju.
U nastavku ista situacija na terenu, pritisak Postirana a Tomo Mikulić ponovo trese mrežu nakon čega pričuvni igrač Vice Buzov u samo deset minuta postiže hat-trick. Njegov prvi zgoditak s ruba šesnaesterca ujedno je i najljepši detalj utakmice u Postirima.
Gosti iz Mravinaca nadali su se barem bodu u grčevitoj borbi za opstanak s Podježica ali u tome nisu uspijeli tijekom cijslog susreta tek su u par navrata izdaleka zaprijetili domaćem golmanu.

Postirani su s novim bodovima sve bliže samom vrhu ljestvice dok igrače Sloge i dalje čeka grčevita borba za opstanak u četvrtom razredu HNL-a.

U sljedećem 23.kolu Postira Sardi gostuje u Klisu kod osnaženog domaćeg Uskoka.