Brač Online

Naslovnica Tko smo mi Donacije Portal na Facebooku

Odigrani su susreti 4.kola 2.HMNL-jug, naša Konoba Tomić izgubila je ogled protiv Mejaša.

Jedinu gostujuću pobjedu u ovom kolu 2. Hrvatske malonogometne lige - jug ostvarili su Mejaši koji su u solinskoj Bilankuši slavili protiv Konobe Tomić (5:7).

KONOBA TOMIĆ – MEJAŠI  5:7 (3:2)
STRIJELCI: 1:0 Matulić (14′), 2:0 Mladineo (17′), 2:1 Jurić (18′), 2:2 Ramadža (19′), 3:2 Jakšić (20′), 3:3 Nasup (25′), 4:3 Bezmalinović (29′), 4:4 Olujić (37′), 4:5 Olujić (38′), 5:5 Mladineo (39′), 5:6 Ramadža (40′), 5:7 Jurjević (40′)

Uzbudljivo je bilo u Solinu gdje bračka momčad igra kao domaćin. Bračani su protiv splitskih Mejaša većim dijelom susreta vodili, no “div iz predgrađa” u završnici je susreta došao do velike pobjede. Domaćin je imao prednost sve do 37.minute, a onda je uslijedila burna završnica. Olujić je iz dvije “akumulacije” donio po prvi put prednost Mejašima, Mladineo je u 39.minuti izjednačio, da bi u poslijednjoj minuti Ramadža i Jurjević zabili za puni plijen gostiju.

U ostalim susretima  Omiški Olmissum je nastavio pobjednički niz savladavši na svom parketu Kijevo iz Knina (5:3), Hajduk je velikim preokretom slavio na svojim Gripama protiv Trogira (4:3) a domaću pobjedu ostvarili su i Heroji 2007 koji su u Vodicama nanijeli prvi ovosezonski poraz splitskoj Torcidi (6:2).