Brač Online

Naslovnica Tko smo mi Donacije Portal na Facebooku

Prošlog vikenda 32 plesača Studija Renata natjecalo se na državnom plesnom natjecanju Dance Star open 2018.

 

 



Na natjecanju koje je održano u Opatiji od 9. do 11. ožujka u Centru za kulturu Gervaise sudjelovalo je preko 2 tisuće plesača iz Hrvatske i susjednih država.

Naši su mali plesači osvojili ukupno dva zlata i broncu u solo kategorijama te zlato i broncu u grupnim kategorijama.
Uz osvojene nagrade prema ocjenama žirija na svjetsko prvenstvo koje se održava od 25. do 27. svibnja 2018. u Poreču plasirali su se svi plesači kategorije klasičnog baleta i produkcijska koreografija Živim - Bolero.
U pratnji plesača bilo je i 13 mama .

 



Rezultati - kategorija klasični balet

Uzrast djeca, solo, varijacija Cupida - Lara Duk - treće mjesto, bronca i plasman na svjetsko prvenstvo

Uzrast juniori, solo, varijacija Esmeralde - Nina Vuković - prvo mjesto, zlato i plasman na svetsko prvenstvo

Uzrast seniori, solo, Ruski ples iz baleta Labuđe jezero - Sara Dumanić - prvo mjesto, zlato i plasman na svjetsko prvenstvo

Uzrast juniori, formacija, Giselle, prijateljice - prvo mjesto, zlato i plasman na svjetsko prvenstvo /Lara Duk, Marko Kusanović, Lucija Vicelić, Ivana Cukrov, Magdalena Martinović, Dea Vraničić, Lana Pleština, Matea Akrapović, Matea Gospodnetić, Antonia Kuščić, Ana Nejašmić, Maja Buljević, Valerija Kličinović, Lana Kusanović/


Rezultati - kategorija mjuzikl

Uzrast djeca, grupa, Allways look on the bright side of live - četvrto mjesto /Lara Duk, Klara Jelinčić, Lucija Vicelić, Lena Ljubetić Šteka, Marjeta Škarić, Lucija Zavoreo, Sara Tonšić, Marija Nejašmić/

Uzrast juniori, formacija, Pirati s Kariba - treće mjesto, bronca /Nina Vuković, Marko Kusanović, Petra Dragičević, Tina Gospodnetić, Sara Jakšić, Ivana Cukrov, Magdalena Martinović, Dea Vraničić, Lana Pleština, Matea Akrapović, Katja Vuković, Rita Litović, Jelena Cukrov, Katarina Vladislavić, Matea Gospodnetić, Antonia Kuščić, Ana Nejašmić, Maja Buljević, Valerija Kličinović, Lana Kusanović/


Rezultati - kategorija urbanih plesnih izraza - voditeljica i koreografkinja prof. Vedrana Grčić - Split

Uzrast juniori, grupa, Supetar rockers - šesto mjesto /Toni Šerka, Toni Martinić, Ana Guić, Tina Gospodnetić, Ivana Cukrov, Marko Kusanović, Lana Plesština, Petra Dragičević/


Rezultati - kategorija produkcijski broj

Uzrast juniori, Živim ! /Bolero/ - četvrto mjesto i plasman na svjetsko prvenstvo /Nina Vuković, Lara Duk, Marko Kusanović, Petra Dragičević, Tina Gospodnetić, Sara Jakšić, Ivana Cukrov, Magdalena Martinović, Dea Vraničić, Lana Pleština, Matea Akrapović, Katja Vuković, Rita Litović, Jelena Cukrov, Katarina Vladislavić, Matea Gospodnetić, Antonia Kuščić, Ana Nejašmić, Maja Buljević, Valerija Kličinović, Lana Kusanović/


Valja spomenuti kako su u ostvarenju ovih rezultata Grad Supetar i Općina Sutivan pomogli besplatnim dodatnim terminima korištenja dvorana za probe dok su kompletan projekt svojim donacijama omogućili: Grad Supetar, Općina Sutivan, Općina Postira, TZ Supetar, TZ Postira, TZ Sutivan, Kusanović d.o.o., Pastura d.o.o., Svpetrvs hoteli, Rosso u.o., P.Z. Postira, Commodore Yachting i Vlatka Škrablin...

Podijelite ovaj članak

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn